KANCELARIA

SZEWCZYK

Rozwody

Aequittas Sequitur Legem

Sprawiedliwość idzie za prawem

Rozwód, sprawy rozwodowe - Zielona Góra

Do przykrych i trudnych w życiu człowieka zdarzeń niewątpliwie można zaliczyć rozwód. To jeden z problemów, którymi zajmują się prawnicy z naszej kancelarii, działającej na rzecz klientów z Zielonej Góry oraz okolic. Podejmujemy się także spraw rozwodowych w innych miejscach w Polsce. Rozstanie małżonków niesie za sobą wiele skutków prawnych, które dotyczą nie tylko stron rozwodzących się, ale również ich majątku czy dzieci. W tym czasie potrzebują oni nie tylko wsparcia psychicznego, ale również pomocy osób, które w racjonalny i obiektywny sposób przedstawią im konsekwencje prawne, jaki mogą ponieść.


Radca prawny, otrzymując jak najszerszy materiał dowodowy, ma możliwość znalezienia najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania. Niekiedy wystarczą mediacje między małżonkami, a czasami nieuniknionym i najlepszym wariantem dla obu stron jest rozwód. Jednak to od klientów zależy, w jakim kierunku chcą pójść.


W przypadku rozwodów – służymy wsparciem na każdym etapie, od konsultacji prawnej, przez opracowanie pozwu rozwodowego, aż po reprezentację klienta przed organem sądowym.

Kancelaria Szewczyk